Inženýrská činnost

Vyřízení stavebního povolení

Zajistíme pro Vás kompletní servis v oblasti povolování staveb, vč. komunikace s úřady, vyřízení stanovisek dotčených orgánů a správců veřejné dopravní a technické infrastruktury. Zajišťujeme všechny druhy povolování pro námi projektované stavby rodinných domů, bytových domů, komunikací, inženýrských sítí, domovních ČOV, studní, atd.

Cena: od 15.000,-Kč (V závislosti na složitosti stavby, jejich vnějších vazeb a vzdálenosti předmětné stavby od naší kanceláře.)

Zajištění dotačního titulu NZÚ

Posoudíme, zda-li Váš uvažovaný záměr odpovídá podmínkám pro přidělení dotace. Pokud ano, vyřídíme veškeré náležitosti pro získání dotačního titulu NZÚ. 

Zajistíme Vám:

  • Dotaci na zateplení obvodových stěn, střechy, stropu a podlah, výměnu oken a dveří a výstavbu zelené střechy.
  • Dotace na stavbu nového rodinného domu s velmi nízkou energetickou náročností.
  • Dotace na solární termické a fotovoltaické systémy, řízené větrání se zpětným získáváním tepla (rekuperace), výměnu zdrojů tepla.

Cena: dle individuálních potřeb zákazníka 

Poradenství, konzultační činnost a REALITY

V rámci stavebních oborů poskytujeme kompletní poradenskou a konzultační činnost. Poradíme Vám s novostavbou, s rekonstrukcí, s prodejem, nebo nákupem nemovitosti atd.

REALITY

Potřebujete pomoci s prodejem, či koupí nemovitosti? Potřebujete poradit, zda-li Vámi vybraná nemovitost je pro Vámi zamýšlený účel opravdu vhodná? Zaběhlé realitní kanceláře Vám neposkytují o nemovitosti dostatečné informace a nevíte, kde si je máte opatřit?

Proto jsme se rozhodli být v realitách nápomocni našim zákazníkům a ve všem jim poradit.

Pravidelně se setkáváme se situací, kdy při projekci narazíme na "zakopaného psa" u pozemku, který si zákazník zrovna koupil a o kterém mu samozřejmě realitní kancelář neřekla. Jsou to nejčastěji problémy s příjezdem a přístupem na pozemek, problémy s územním plánem a s místními regulemi, a v neposlední řadě problémy týkající se inženýrských sítí a uvažovaných přípojek na ně.

Chcete se těmto problémům vyvarovat a nejste si jistí, zda-li jste si o svém vysněném pozemku vše zjistili? Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme.

První schůzka u nás v kanceláři ZDARMA. 

Cena: 400,-Kč/hod (Základní hodinová sazba, cena se odvíjí od individuálních potřeb zákazníka.)

Stavební dozor při realizaci stavby

Nejen pro námi vyprojektované stavby prováníme stavební dozory. Dozory provádíme podle individuálních požadavků každého zákazníka (od stálého dozoru, přes občasný, až po občasné telefonické konzultace).

Cena: dle individuálních potřeb zákazníka


Autorizace projektu:

Ing. Jan Mazur, U Chodníčku 500, Staré Město, 738 01 Frýdek-Místek
Česká komora autorizovaných inženýrů (ČKAIT) - číslo autorizace 1100554